Kuchyňské linky

Kuchyň na míru je ideální volbou pro každého. Ať již toužíte po účelné moderní kuchyni nebo dáváte přednost tradičnímu rustikálnímu stylu, Nábytek Pecina je zde právě pro Vás.

Rozhodli jste se pro kuchyň na míru?

Rozlučte se  s rozměrově nesedícím nábytkem, nevyužitým prostorem a nekvalitním zpracováním. A připravte se na kuchyň, z které nebudete chtít odejít. Vaše kuchařské umění plně vynikne, pokud budete pokrmy připravovat s radostí a chutí. Co více přispěje k pohodové atmosféře při vaření, než krásná, praktická a skvěle vybavená kuchyň?

Jaká je cesta k vámi vysněné kuchyni?

Při navštěvě u Vás doma, vyměříme prostor pro vaši novou kuchyň a probereme s Vámi, jakou máte představu o jejím stylu. Budeme potřebovat vědět, jestli preferujete moderní nebo rustikální styl, jaký Vám vyhovuje materiál a jaké vnitřní vybavení budete potřebovat (odpadkové koše, příborníky, atd.). Po schválení návrhu, cenové nabídky a dohodě termínu se pustíme do samotné realizace.

Nejenže Vám poradíme i s výběrem kuchyňských spotřebičů a doplňků, ale v případě zájmu jsme schopni Vám je také dodat. Stejně tak Vám v případě potřeby při tvoření návrhu můžeme zajistit úpravu či instalaci rozvodů elektřiny, vody i plynu.

S jakými materiály při výrobě kuchyní pracujeme?

Běžně používáme materiál LTD (laminovaná dřevotříska různých dekorů) a kování volíme dle náročnosti zákazníka. Veškeré hrany pak standardně polepujeme plastovou hranou ABS.

Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky Kuchyňské linky
Nábytek Pecina Bučovice

Lukáš Pecina
Družstevní 22
685 01 Bučovice

+420 721 448 070
info@nabytekpecina.cz

Facebook YouTube